Aktualności

„Oddana Polsce całym sercem”. Uroczystości pogrzebowe śp. poseł Jolanty Szczypińskiej

Sejm RP - News - pon., 23/12/2019 - 13:49
W Słupsku odbyła się w poniedziałek ceremonia pogrzebowa śp. poseł Jolanty Szczypińskiej. Parlamentarzystce w ostatniej drodze towarzyszyli najważniejsi urzędnicy państwowi i politycy, m.in. prezydent Andrzej Duda, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński, wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki i Beata Mazurek, szef Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska oraz posłowie, ministrowie, samorządowcy i setki mieszkańców Słupska.
Kategorie: Z Sejmu

417 tys. widzów ogląda program Ewy Bugały „W pełnym świetle”. TVP Info liderem

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Nowy program Ewy Bugały „W pełnym świetle” oglądało średnio 417 tys. widzów. Audycja daje TVP Info pozycję lidera oglądalności wśród stacji newsowych.
Kategorie: Portale

Horoskop na WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK, 22.04.2019. Sprawdźcie horoskop na dziś dla każdego znaku zodiaku HOROSKOP DZIENNY na 22 kwietnia 2019

Dziennik Zachodni - Częstochowa - 4 godziny 34 min. temu
Horoskop na WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK, 22.04.2019 r. Co się dziś może wydarzyć? Horoskop dzienny pomoże Wam przygotować się na ewentualne niespodzianki. Sprawdźcie, co mówią gwiazdy dla Waszego znaku zodiaku 22 kwietnia 2019 roku.
Kategorie: Lokalne, Prasa

Promocja dnia: Przekonywanie i wywieranie wpływu. Inteligencja emocjonalna. Harvard Business Review

Książki Onepress - 4 godziny 49 min. temu
Trzymasz w ręku wybór najciekawszych artykułów opublikowanych oryginalnie w Harward Business Review - prestiżowym miesięczniku wydawanym przez jeden z najznakomitszych uniwersytetów na świecie. Magazyn ten jest uważany za najbardziej opiniotwórczy w takich dziedzinach jak ekonomia, praktyki w zarządzaniu czy psychologia zespołów pracowniczych. W tym zbiorze znajdziesz garść inspirujących porad dotyczących wywierania wpływu i przekonywania, które ułatwią Ci wykorzystanie inteligencji emocjonalnej do budowania relacji interpersonalnych, dzięki temu będziesz postrzegany jako naturalny lider.
Kategorie: książki

Religia i Wiara [POSŁUCHAJ]

Książki Onepress - 4 godziny 49 min. temu
Kategorie: książki

Promocja dnia: Kuba. Rewolucja w rytmie rumby. Wydanie 1

Książki z Septem - 4 godziny 49 min. temu
Kuba to prawdziwy turystyczny fenomen. Dawna kolonia hiszpańska ostatecznie zapisała się na kartach historii jako matecznik zwycięskiej rewolucji. To tu, w żarze karaibskiego słońca, w scenerii piaszczystych plaż, porośniętych kaktusami i zamieszkanych przez legwany sawann, palm i plantacji tytoniu, lasów namorzynowych (gdzie łatwo spotkać krokodyla) i dusznych bagien, pod czujnym okiem partii komunistycznej realizował się eksperyment równikowego socjalizmu. Zaniedbane kolonialne zabytki, sędziwe amerykańskie krążowniki szos, niezmordowani uliczni muzycy i tancerze - mistrzowie habanery, rumby i salsy, najlepsze na świecie cygara i rum, czerpiąca z tradycji karaibskich, afrykańskich i europejskich kuchnia, a nawet legendarny rewolucjonista Che Guevara, dziś nieco zawłaszczony przez popkulturę - to tylko niektóre elementy kalejdoskopu symboli, z którymi dziś nierozłącznie kojarzy się Kuba. Egzotyczna przyroda, wielokulturowa historia, dekady izolacji i nieco siermiężna codzienność stworzyły tu jedyną w swoim rodzaju mozaikę, której koloryt zaintryguje i oszołomi każdego podróżnika.
Kategorie: książki

Religia i Wiara [POSŁUCHAJ]

Książki z Septem - 4 godziny 49 min. temu
Kategorie: książki

Promocja dnia: Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości

sensus - 4 godziny 49 min. temu
Trzymasz w rękach świetnie napisany poradnik o tym, jak osiągnąć szczyt swoich możliwości. W zwięzły i zrozumiały sposób przedstawiono tu skuteczne metody treningu mentalnego, opisano potrzebne umiejętności psychiczne i sprawdzone techniki ich kształtowania. Szybko zrozumiesz myśli, emocje i energie towarzyszące czynnościom, w które się angażujesz. Przekonasz się, jak bardzo ważna są wiara w siebie, skupienie i właściwy stan umysłu, aby osiągnąć idealny klimat mentalny - odpowiedni, by podjąć każde wyzwanie i osiągnąć zamierzone cele. Dzięki tej książce już wkrótce nauczysz się myślenia zwycięzcy i przekroczysz swoje własne granice!
Kategorie: książki

WYDAWNICTWO FRONDA - TOP50 [-45%]

sensus - 4 godziny 49 min. temu
Kategorie: książki

Religia i Wiara [POSŁUCHAJ]

sensus - 4 godziny 49 min. temu
Kategorie: książki

Ile zarabia nauczyciel? Rzeczywiste pensje z dowodów wypłat nauczycieli. Poznajcie prawdziwe zarobki nauczycieli LISTA PŁAC [21.04. 2019]

Dziennik Zachodni - Częstochowa - nie., 21/04/2019 - 21:57
Zarobki nauczycieli od dłuższego czasu wbudzają emocje. Ile naprawdę zarabiają nauczyciele? Oto odpowiedź. Poznaliśmy prawdziwe i rzeczywiste zarobki nauczycieli na podstawie oficjalnych pasków i listy płac, a nie deklaracji MEN. Nauczyciele twierdzą, że dostają grosze za niewspółmierny wysiłek w szkołach. Rząd cały czas mówi o podwyżkach, które już weszły w życie. W takim razie ile zarabia nauczyciel? Te kwoty są realne i indywidualne, a nie średnie. Podczas gdy politycy mówią o ogromnych pensjach, nauczyciele chca strajkować w sprawie podwyżek. Czy wiecie, ile naprawdę zarabiają nauczyciele? Czy pensje nauczycieli są wystarczająco wysokie? Przekonajcie się, jakie są realne pensje nauczycieli.
Kategorie: Lokalne, Prasa

Andrzej Duda pogratulował Wołodymyrowi Zełenskiemu i zaprosił go do Polski

TVP.Info - nie., 21/04/2019 - 20:50
Prezydent RP wysłał depeszę do prezydenta-elekta Ukrainy, rozmawiał też z nim telefonicznie.
Kategorie: Telewizja

Jaka pogoda na Lany Poniedziałek. Sprawdź naszą prognozę

Wprost - Wydarzenia - nie., 21/04/2019 - 20:46
Poniedziałek będzie pochmurny, a na południowym-wschodzie burzowy. W górach podmuchy wiatru osiągną nawet 90 km/godz.

Kategorie: Prasa

Jakie ryzyko niesie operacja powiększenia piersi?

Dziennik - nie., 21/04/2019 - 20:44
Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, tak jest i w przypadku powiększania piersi. Najczęściej zdarzają się one w wyniku nieprzestrzegania zaleceń lekarza. Jednak czasem jest to wina materiałów.
Kategorie: Prasa

"Ukraińcy oddali stery państwa kandydatowi bez żadnego doświadczenia politycznego"

TVN24 - wiadomości, Kraj - nie., 21/04/2019 - 20:39
Wołodymyr Zełenski, komik i showman, nie jest dla Ukraińców postacią nieznaną, bo go "od lat znają i lubią" - zauważył Adam Eberhardt, dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich. – Ale nigdy nie sprawdzał się jako polityk. To symboliczne zwycięstwo wielkiej tęsknoty za zmianą - tak ekspert skomentował sondażowe wyniki II tury wyborów prezydenckich na Ukrainie, według których Zełenski zdecydowanie wygrał z Petrem Poroszenką.
Kategorie: Telewizja
Subskrybuj zawartość